Infolinia prawna

Infolinia Prawna 703 703 007

Infolinia Prawna 703 703 007

Infolinia Prawna 703 703 007 to serwis, który umożliwia Państwu uzyskanie pomocy prawnej przez całą dobę. Jest to innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku. Nie musicie Państwo czekać do następnego dnia na otwarcie kancelarii w Państwa mieście. Dzięki serwisowi InfoliniaPrawna.pl w zasięgu Państwa telefonu są prawnicy, którzy doradzą Państwu w trudnej sytuacji. Nasi specjaliści to doświadczeni prawnicy, którzy wiedzą, jak postępować z różnymi problemami prawnymi.

Zalety:

  • dostępność w każdym miejscu, gdzie można wykonać połączenie telefoniczne,
  • działamy 24h/7, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w dowolnym momencie,
  • nasz zespół tworzą doświadczeni prawnicy, których zainteresowania rozciągają się na wszystkie dziedziny prawa,
  • brak opłat za udzielenie porady,
  • płacicie Państwo tylko za połączenie z naszą infolinią,
  • nie jesteście Państwo ograniczeni tylko do jednego pytania, za które zapłaciliście,
  • zakres udzielanych porad nie jest w żaden sposób ograniczony,
  • możecie Państwo na bieżąco zadawać pytania, na które uzyskacie odpowiedź,
  • zawsze możecie Państwo zadzwonić ponownie i poprosić o dodatkowe wyjaśnienia.

Prosty język

Porad udzielamy zawsze prostym i zrozumiałym językiem. Język prawny potrafi sprawić sporo trudności nawet doświadczonym prawnikom, dlatego naszym priorytetem jest łatwość rozumienia naszych porad. Używamy języka i określeń zrozumiałych dla wszystkich, a nie tylko dla adwokatów i sędziów. Zawsze staramy się dopytywać Państwa, czy wszystko przedstawiliśmy w sposób zrozumiały dla Państwa i czy mają Państwo jakieś pytania, co do porady, której udzieliliśmy.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre pytania nasuwają się często dopiero po zakończeniu rozmowy. Jesteśmy na to przygotowani, dlatego zawsze możecie Państwo zadzwonić do nas ponownie i zadać pytania, które Państwa nurtują.

Bezpieczeństwo Państwa danych

Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki w zakresie bezpieczeństwa danych. Już na poziomie strony internetowej szyfrujemy dane, które przysłane są między naszą witryną, a Państwa komputerem. Nasz serwis obsługuje polska firma z wieloletni doświadczeniem. Połączenia telefoniczne między naszymi prawnikami, a Państwa operatorem są szyfrowane. Możecie mieć Państwo pewność, że Wasze dane są w 100% bezpieczne.