Porady prawne telefoniczne

Porady prawne telefoniczne

Bezpłatne porady prawne telefoniczne? Czy to możliwe? Tak! Nasz serwis oferuje darmowe porady prawne.

Jedyny koszt usługi, jaki Państwo ponosicie, to koszt połączenia z naszą infolinią. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie pobieramy wynagrodzenia za udzielane porady. Robimy to pro publico bono. Zyski z infolinii przeznaczamy na opłacenie bieżących wydatków związanych z utrzymaniem np. koszt systemu informacji prawnej, opłaty związane z utrzymaniem infrastruktury technicznej (hosting serwisu internetowego, centralę telefoniczną, energia elektryczna), czy reklamy (abyście mogli Państwo szybciej znaleźć bezpłatną pomoc).

Najkorzystniejsza i najbardziej przyjazna forma świadczenia pomocy prawnej

Nie ponosicie Państwo wygórowanych kosztów np. zaliczek na wydatki, a płacicie jedynie za czas połączenia z naszą infolinią. Nie musicie Państwo nawet wychodzić z domu, a numer naszej infolinii wybieracie w dogodnej dla siebie chwili i to bez wcześniejszego umawiania się na wizytę. Na bieżąco kontrolujecie Państwo wydatki związane z połączeniem.

Porady udzielane są anonimowo

Zgodnie z naszą polityką prywatności i kodeksem etyki nie rozpowszechniamy żadnych informacji, które przekazują nam Państwo za pośrednictwem infolinii. Dbamy również o to aby połączenia były w odpowiedni sposób zabezpieczone. Zdajemy sobie jednak sprawę, że niektórzy z Państwa woleliby porozmawiać z prawnikiem bez podawania swoich danych. Nie wymagamy od Państwa podawania żadnych danych poza tymi, które dotyczą samego problemu np. na jakim etapie jest sprawa lub jakie kroki zostały podjęte przez sąd.

Nagła potrzeba kontaktu z prawnikiem?

Wielokrotnie w życiu codziennym musi podejmować szybkie decyzje, które dobrze byłoby skonsultować z prawnikiem. Dzięki naszej infolinii możecie Państwo w dowolnej chwili skorzystać z porady naszych specjalistów, którzy wesprą Państwa, a także pomogą podjąć decyzję.
To innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że mają Państwo własnego prawnika w zasięgu telefonu. W przypadku interwencji policji, podpisywania umowy, czy otrzymania korespondencji z urzędu, zawsze możecie Państwo skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Bez względu na czas i miejsce, możecie Państwo skorzystać z pomocy naszych specjalistów

Zdarzenia, które skutkują komplikacjami prawnymi, rzadko mają miejsce w dni powszednie i to między 08:00 a 16:00, kiedy to pracuje najwięcej kancelarii prawnych. Czasami po odebraniu listu w sobotnie przedpołudnie, męczymy się aż do poniedziałku, aby uzyskać odpowiedź na wertujące nas pytania.
Dzięki naszej infolinii nie ma znaczenia czas i miejsce. Jeżeli tylko dysponujecie Państwo dostępem do telefonu, to możecie uzyskać profesjonalną poradę, która pozwoli zrozumieć zawiłe kwestie prawne.